“Azərbaycan Nar İstehsalçıları və İxracatçıları Assosiasiyası” İctimai Birliyinin İdarə Heyətinin sədri Fərhad Qaraşov Həcc ziyarətinə gedib.
Oxu24.com xəbər verir ki,iş adamı bu barədə instagram hesabında paylaşım edib.
O,paylaşdığı fotoya "Müqəddəs ziyarətdə Uca Rəbbimin hüzurunda olmaq böyük nemətdir. Allah Kəbə Evinin ətrafında təvaf zamanı etdiyim dua və arzuları qəbul etsin. Şükürlər olsun" şərhini yazıb.
Qeyd edək ki,Fərhad Qaraşov Azərbaycan Respublikası Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestri Xidmətinin keçmiş rəisi Arif Qaraşovun oğludur.Həmçinin O,Xocalı uğrunda gedən döyüşlərdə qəhrəmancasına şəhid olmuş Milli Qəhrəman Aqil Quliyevin bacısı oğludur.
3 iyun 2019-cu ildə Azərbaycan Respublikasının iqtisadi inkişafına verdiyi töhfəyə və sahibkarlığın genişləndirilməsi ilə bağlı dövlət siyasətinin həyata keçirilməsində səmərəli fəaliyyətinə görə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev tərəfindən “Tərəqqi” medalı ilə təltif olunub.
Ailəlidir. İki övladı var.